Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megér ez a bányász RTX 2080...

Megér ez a bányász RTX 2080 10ezret?

Figyelt kérdés

-2020ban lett üzembe helyezve, azóta szinte non-stop üzemel (jelen pillanatban is), csak évente egy alkalommal volt leállítva, mikor újra pasztázták.

-A gyári coolersor nincs meg, hanem valamit rámókoltak utólag -az eladó szerint jobb is mint az eredeti, de nekem ezzel fenttartásaim vannak. Mindesetre szépen lett ráfaragva, nekem fel sem tünt volna, hogy nem a sajátja.

-Doboza nincs

-Modolt bányás bios van rajta, de az eladó kérés esetén visszállítja az eredetit. (élnék is vele, mert nekem játékra kellene)

-Zéró garancia. Nála kipróbáljuk, hogy müködik, aztán semmi esetben sem adja vissza a pénzt, akkor sem, ha másnap elfüstöl.



ápr. 23. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tízezezért három kiló sajtot kapsz, azért megér egy próbát, ha az eladó amúgy normális, leinformálható (pl. prohardver értékelések).


Mondjuk az jó jel, hogy nála próbáljátok ki. (Ha gond lenne vele, akkor "tudom, hol laksz...") De az is lehet, hogy modern cukrosbácsiként így fog magának gyanútlan fiatalokat, és jó esetben csak kiműti az egyik vesédet és eladja a deep weben...


Hol van ez a hirdetés?

ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy meg lenne hirdetve.Egy munkatársamé, és személyesen ajánlotta.
ápr. 23. 09:36
 3/19 anonim ***** válasza:
Én tennék vele egy próbát. Kárt csinálni nem tud, rossz esetben buktál egy szabad szemmel nem látható összeget, jó esetben lesz egy használtan is 60-70 ezer körüli kártyád (a bányamentes 90).
ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egy nagyon lényeges infó kimaradt: Off-grid napelemes rendszer táplálja, és az eladó is bevallotta, hogy többször is előfordult, hogy hirtelen elment az áram valami üzemzavar miatt. Ez sokat ronthatott az élettartamán?
ápr. 23. 09:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Most milyen kártya van a gépedben?
ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10 ezerből szinte semmit sem veszel már.
ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 Semmilyen. Z370 alaplapi
ápr. 23. 09:50
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha van tápod ami bírja ne tökölj, mert másnak lesz jó kártyája. Ha tesztelhető nála kb. 0% a rizikó. Ha mégis megpusztulna nálad 10000-ért 3 másodperc alatt megveszik tőled hardveraprón. Nekem is egy ex bányász Rx6600xt-m van lassan egy éve semmi baja.
ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Basszus a táp! Most nézem, hogy ehhez a minimum 650W, a recommended pedig 800w. Gyanítom ez drágább lesz, mint maga a kártya...
ápr. 23. 09:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Jól gyanítod. De még így is olcsón megúszod.
ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!