Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet hogy elindítok...

EdcsooASD kérdése:

Mitől lehet hogy elindítok egy játékot, és lefagy a kép, kikapcsol a monitorom, a gép még megy, és újra kell indítanom, konkrétan elmegy a kép, de a monitorom megy.?

Figyelt kérdés
Mi lehet a probléma a gépemben? A ventillátorok mennek, írnak sokmindent, táp, videókártya, monitor.. valaki segítsen akinek volt hasonló., zsinórokat is megmozgattam hátha az a probléma.. nem melegszik a gép, a ventillátorok jól működnek.

ápr. 23. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Más játéknál is ez van vagy csak egy konkrét játék esetén? Az adott játékkal már játszottál és a semmiből lett ilyen, vagy most tetted fel és egyből ezt produkálja?
ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először csak egy játéknál csinálta, utánna ma történ meg egy másik játéknál is hogy befagy a kép egy pillanatra, a hanggal együtt, és kikapcsol a monitor, de a gép az megy. Semmit se tudok csinálni, csak újraindítani.
ápr. 23. 16:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Már régóta játszok ezekkel a játékokkal, eddig sose volt probléma velük. Most nemrégiben újraraktam a gépemet, eltelt kb 1-2hét és akkor kezdte ezt el csinálni, eddig semmi gond nem volt. Nem tudom hogy köze van-e az újrarakáshoz, vagy valami épp most szarik be rajta.
ápr. 23. 16:57
 4/6 A kérdező kommentje:
A kábeleket megmozgattam, a ventillátorokat ellőriztem, a monitorom eléggé régi darab.. illetve eléggé piszkos a gépem, a napokban kidogom takarítani, hátha az lesz a gond.
ápr. 23. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik VGA drivert clean installal kezdésnek. Van ilyen opció, akár AMD akár Nvidia. AMD esetén talán Factory Reset, vagy nem tudom hogy hívják manapság, nem AMD kártyám van. Esetleg ha van a procinak integrált megjelenítője, akkor meg kéne nézni, hogy mit használ a játék. Ebben az esetben érdemes lenne megnézni, hogy a HDMI kábel be van-e dugva a videokárytába. :))) Tudom nagyon együgyű dolog, de ki tudja, lehet takarítottad aztán hopp rossz helyre ment a HDMI. Mert ha van a procidnak integráltja, attól még ad képet neked, csak a játéknak lehet az már karcsú lesz. Hát vannak ötletek.
ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom mindenképp.
ápr. 23. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!