Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek, ha...

Milyen monitort vegyek, ha maximum úgy 40k-t vagyok hajlandó áldozni rá?

Figyelt kérdés
Mivel elégé haldoklik a monitorom, ezért egy újat szeretnék venni, otthoni használatra. Film, sorozat, stb. nézésen kívül, rajzolni szoktam a gépen. Ehhez van egy saját képernyővel bíró digitalizáló táblám, de jelenleg gyakorlásképpen, más munkáit igyekszem lemásolni úgy, hogy a pc-hez csatlakoztatott monitoron nézem az eredetit, és a digitalizáló táblán csinálom a sajátom. És ehhez szeretnék egy olyan monitort venni, ami nem hal meg 1-2 éven belül. Nagyon max 40k-t tudok most rá áldozni, vagy egy nagyon picit többet, de ha van olcsóbban, az jobb. Ebben az esetben mit ajánlanátok?

ápr. 23. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Ilyet vettem főleg munkára:

[link]

De van olcsóbb-drágább amit szeretnél:

[link]

ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért kapni vadiújat. 24", IPS, 1080p monitor pl. LG 24MR400-B, ráadásul 100Hz-es: [link]


8 évig gyötörtem egy hasonlú kaliberű, szintén LG monitort, semmi baja nem volt. Egyébként is van rá 3 év garancia.

ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aktív Szál ***** válasza:

Egy használt IPS monitort javasolnék valamelyik megbízható site-ról, amit #1 linkelt, azok elég jól.


#2 Ennyiért ez nem ugyanaz az IPS, mint a drágább típusokban, azon kívül én nem vennék olyan monitort, aminek a magassága nem állítható.

ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!