Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI videókártyák mennyire...

MSI videókártyák mennyire számítanak jó márkának?

Figyelt kérdés

#MSI videókártya márka
ápr. 26. 18:22
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azon belül egy RTX 4070 Super Ventus típusra gondoltam.
ápr. 26. 18:24
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Jó márkának számít.
ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es a válaszod.
ápr. 26. 18:57
 4/26 anonim ***** válasza:

Nincs már manapság igazán tossz márka.

Biostar/pny, meg a fura nevű kínaiakat azért talán érdemes meghaladni. De magyar boltokba el se jutnak ezek általában.

ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 GameFred válasza:
53%
Az Msi gaming széria a legjobb szerintem. Igényes kialakítás,hőelvezetés,némelyik ütközés védelemmel is el van látva.
ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szpépen a további válaszokat.
ápr. 26. 21:41
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

"Biostar/pny, meg a fura nevű kínaiakat azért talán érdemes meghaladni."


Azért szerintem becsokiznál, ha meglátnád a PNY professional/server/datacenter kínálatát :D


[link]



A Biostar is öreg, mint az országút. Övék volt a világon az első wifis alaplap 2003-ban.


Legalább olyan márkákat írj már, amik tényleg konstans sz@rt gyártanak :D

ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A Ventus az alsókategória az MSI kínálatában, ha teheted, vegyél valami jobbat, hacsak nem nagyon nyomott áron tudsz hozzájutni.
ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm 8-as a válaszod. És esetleg a Gainward az mennyire megbízható márka még videókártyák terén? Azokat kínálják most olcsóbban.
ápr. 27. 11:12
 10/26 anonim ***** válasza:

Kérdező:

most az összes legalább 40 éves gyártót végig fogod kérdezni?


Amit Európában kapsz a kiskerekben azok 99,99%-ban stabil, több évtizedes gyártók termékei ártól függően 2 vagy 3 év garival. Az olcsóbb kártyák általában referencia nvidia kártyák, míg a drágább kártyákhoz a gyártó egyedi nyákot tervezett és gyártott plusz a hűtésben van némi eltérés így a GPU boos clock lehet egy kicsit magasabb, de a gyári 2475MHz helyetti akár 2600-2650MHz az elhanyagolható 2-3-4%-ot jelent csak.


Itt van alul egy táblázat, ahol ki vannak emelve az mvidia spectől eltérő órajelek:

[link]

bármelyiket megveheted amelyik szimpatikus.

ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!