Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet az hogy egy új ssd...

Hogy lehet az hogy egy új ssd fél óra alatt 8% romlott a teljesitménye?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vásároltam egy uj kingston a400 960GB 2,5" ssd-t és amint letölteni kezdtem rá brutálisan romlik a teljesitmény. a többi meghajtomnál is vannak ilyen problémák az apple hdd-mre keresztelt hdd-m 90% ról 48% ra esett kondiciója úgy hogy 1 hónapig nem volt bekapcsolva a számitogép és amikor bekapcsoltam 48% fogadott van egy régi 500gb os hdd m amit éveken keresztült használtam több pc-ben az mindig 100%teljesitmény es kondició egyaránt hogy lehet ez hogy az ssd teljesitménye fél óra alatt enyit romlik?Próbáltam drága minőségi sata kábelel ugyan ez a helyzet az alaplapomal lehet gond vagy enyire gagyik ezek a meghajtók?

ápr. 26. 19:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Képek lemaradtak

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ápr. 26. 19:18
 2/15 A kérdező kommentje:

Az elöző linkek nem müködnek töröld a töröld szöveget

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ápr. 26. 19:21
 3/15 A kérdező kommentje:
Az oldal lehetetlené teszi a linkek társitását
ápr. 26. 19:22
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Egyedül a .eu képfeltöltő oldal van tiltva, az összes többit berakhatod. Ne a szabályt játszd ki, hanem használj másikat. Senki nem fogja egyesével szerkeszteni a linkeket.
ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem látom! Már megint nem látom!

A képeket igen, de a Hard Disk Sentinel verziószámát NEM látom!

Akkor lehet, hogy meg is van a hiba...

ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

a linkekbe 2x kell módosítani, hogy meg lehessen nézni a lemezekről készült fotókat.

Az összes lemezen lévő adatokról, amik feltétlenül fontosak készíts biztonsági mentést/másolatot, hogy több helyen meglegyenek ha 99% a kondíció akkor használható ha 99-ről folyamatosan romlik akkor mielőbb tegyél ellene

ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szoktad ellenőrizni a fájlok integritását?
ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy a Kignstonok egyre megbízhatatlanabbak lettek a HDD sentinel alapján, ogy ennyi írástól ennyi romlottak


Ez semmi esetre sem normális


Vegyél más ssdket inkább,


Kérdezd meg a MediaMarktban hogy melyik a legmegbízhatóbb ssd-k

ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Az appleé még siralmasabb....
ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"a linkekbe 2x kell módosítani, hogy..."

Vagy 3x.


Viszont nem látszik, hogy a programnak hányas verziója van telepítve.

Mert ha évtizedekkel régebbi változat, akkor még nem ismeri rendesen azt az SSD-ot és azért jelzi olyan ócskának.


Jut eszembe, hogy milyen alaplap az?

(Lehet, hogy pont azt a 2 vagy 4 sata csatlakozót nem érdemes használni az alaplapon kompatibilitási stb. hibák miatt.)

ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!