Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win10/64 feltelepítése után...

Kkovax38 kérdése:

Win10/64 feltelepítése után mi okozza a lent részletesen leírt hibákat?

Figyelt kérdés

Több éve használtan vásároltam konzollal együtt 2 db

Samsung SyncMaster E2220 Monitort.

[link]


Eddig Win 7/64-et használtam, a monitorok tökéletesen működtek. Átváltottam Win 10/64-re. Felrakás után nem tudok rajta képernyő felbontást állítani. Az ikonok elipszis alakúak!

Sajátgép_Képernyő: [link]

Sajátgép_Kijelző: [link]


Nincs lehetőség a beállítás változtatására. Képernyő felosztást negatívan mutatja (100%-500%)-ban nem javasolja a módosítást.100% alatt bármit próbálok beírni, a beírást engedélyezi, de mindig negatív, (halvány) marad a módosítási ablak. Pixelben nem ad lehetőséget a változtatásra. Ismerősömtől azt a tanácsot kaptam, hogy a monitor illesztő programját frissítsem. Sajnos az interneten a monitorhoz illesztő programot nem találtam. Abban kérnék segítséget, hogy segítsetek hozzájutni a Samsung SyncMaster E2220 Monitor illesztő programjához.


A másik eshetőség: Az Nvidia Geforce gtx 460-as videó kártya miatt van a hiba jelenség? Letöltöttem a 290.36, 306.97, 310.90, 460,79 illesztő programokat. A 460.79-et feltelepítettem, az Nvidia ellenőrzése után nem volt jó. Szerintetek melyik a jó az Nvidia geforce gtx 460-hoz. Szívességeteket előre megköszönöm.



#képernyő #Win10/64 #Felbontás állítás
ápr. 28. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez már legacy driver kell, a rendes ág nem támogatja. Az nVidia oldalán a Drivers menüpontban megadod a kártya típusát és kiadja a megfelelő legacy drivert. Viszont ez egy nagyon régi kártya, ha nem találsz Win 10-es drivert próbáld meg a Win 8/8.1-est, van rá esély hogy működik, mert nem változott sokat a driver kezelés.
ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1: egyetértek. Meg az ismiddel is.

Így van, ez driverhiba szerintem is. Meg kéne találni a W10 kompatibiliset.


Az oldal konkrétan ezt ajánlja ki, amit 1 is javasol. Ennek elvileg működnie kéne

[link]

v391.35

Amúgy biztos mennie kell, nekem GTX 200 szériás kártyám megy W10-zel.

ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A pc-n a vga kártyához nincs fent driver, a monitor (nem a pc) pedig nyújtásra van beállítva. Ha ezt a monitoron kikapcsolod (érdemes) akkor a kört nem fogja ellipszissé torzítani.
ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!