Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok egy phenom II...

Darklord88 kérdése:

Mit gondoltok egy phenom II x6 1100t egy közepes vgavával még elbír pár éves játékokkal? PErsze nem full grafikán,hanem közepes.Mivel úgy tervezem ,hogy a jelenlegi cpum helyére(athlon 455) veszek türhető áron egy 1100t-t aztán egy gtx 1060 vagy 1070

Figyelt kérdés
vgát.Aztán amikor lesz zsém rá alaplap ,cpu és ddr4 ram.Tudom ,hogy ez régi cpu de szerintem 8000ret megér.
ápr. 30. 17:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Később ezt a cput,ha váltok még talán elbirom passzolni alaplappal 15ért nem?
ápr. 30. 17:13
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Ezek újonnan is gyengék voltak, a modern játékokkal felejtősek. Az összes modern játékban CPU limites leszel, csak szenvedni fogsz.
ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"PErsze nem full grafikán"

Pedig de, egy 1060-at vagy 1070-et mocskosul le kell terhelni, hogy a Phenom ne fulladjon meg alatta.

De az újabb címek így is offosak lesznek.

De már kitrágyáltuk egyszer, hogy a Phenom nem jó ötlet. AM4-ből egy Athlon 3000G megeszi. Pedig az egy sz@r proci, de natívan futtat Windows 11-et, mindenféle mókolás nélkül. Ha máshogy nem megy apránként vegyél egy AM4-et. Ezt az AM3 vonalat engedd el.

ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves processzor nem lesz képes élvezhető képkockaszámot produkálni újabb játékokban. Persze meg lehet próbálni mit bír, ha nem sajnálod rá azt a 8 ezret.
máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kifejtesben irta ddr4 et


8at amugy nem er meg ma mar

ha ennyiert adja mindenki nem erdemes megvenni

csak mert jobb vga t akarsz

az is penz...


gyujtoges inkabb es normalisabb valtast csinalj mar most


most milyen vga d van?

máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 #5 ddr4*

arra utaltam hogy aprankent valtast o is irta

csak ez igy felesleges beruhazas akkor


jopenzert szokta ilyesmi megerni


2-3ezerert max

mert ideiglenesen azert jobb lenne a helyzet


8ert talan mar van hasznalt am4 lap nem tudom most mi a helyzet hpiacon


mostani ram lap cpu kombod talan 10ert 15ert elmehet attol is fugg mennyi ramod van

ennyiert talan van egy alja cpu is a lapba (ami meg mindeg messze jobb mint 1100)

es akkor csak ramvaltasra kell kiadnod


ez az egyik ut foleg ha nem borzalmas a vga d


masik ut hogy csak vga t veszel

es mostani gepeddel kihuzod vele amig letudod valtani

máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy rx 570 vajon jó választás lesz jelenlegi gépemhez és ha váltok erősebb cpura aztán még jó lesz egy rx 570?Ahogy nézem kb 25-30ért már lehet venni .
máj. 1. 10:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok erősebb vgákat ilyen összegért?
máj. 1. 10:25
 9/12 A kérdező kommentje:

Amúgy ezek is eldöcögnek ezzel a konfiggal ahogy látom https://www.youtube.com/watch?v=u2U9thaErvE&t=354s

Egyébbként én annyira nem játszom csak wowozok,netezek meg néha ha kedvem van valamit elkezdek tolni.DE ez a régi athlon procim már a wowhoz meg netezni is kevés sajnos már :/

máj. 1. 10:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Low grafika,50 fps... ez már szenvedés, ezt írtam a #1-ben is.
máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!