Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a PC-n?

Miért nincs hang a PC-n?

Figyelt kérdés
Tökéletesen működött a külső hangszóróm. Elemcsere miatt kihúztam a csatlakozókat, majd miután visszadugtam mindent, nem ad ki hangot. De még a füles sem, pedig a gépház elején is próbáltam. Minden beállítást jónak tűnik, a PC érzékeli de mégse működik.
máj. 3. 10:58
1 2
 1/18 HakapiszikMatyi ***** válasza:
40%
Indítsd újra a gépet. Illetve, az audio drivert frissítsd az eszközkezelőben. ( Gondolom, Windows, mert Linux-ban nincsenek ilyen "hirtelen" eltűnések...)
máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Volt reset. Az illesztőprogram a legfrissebb. A Hang-nál a Hangszórókon ott a zöld pipa. Teszt is láthatóan fut, de mégse szól.
máj. 3. 11:15
 3/18 anonim ***** válasza:
A Gépházban a Hibaelhárítás alatt találsz hanggal kapcsolatos hibaelhárítót, érdemes lefuttatni. Az egyszerűbb hibákat meg szokta tudni oldani.
máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Ez milyen elem volt, amit cseréltél? CMOS?
máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mibe csereltel elemet?


biztos nem akkorul van valami gond?

máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Azért kérdem, mert elképzelhető, hogy kilazult az audio csatlakozó az alaplapon, mikor az elemet cserélted. Ezt még érdemes megnézni.
máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Morfondir ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy kihúzodott a csatlakozó. Én is jártam már így, mikor matattam a gépben. Aztán meg csak pislogtam jó ideig, míg rájöttem, mi a baj. :)
máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
CMOS elem csere volt. Csatlakozók jól vannak. A hangszóró működik laptopon. Hibaelhárító nem talál hibát.
máj. 3. 12:04
 9/18 Morfondir ***** válasza:
100%
Távolítsd el a hang drivert, majd telepítsd újra. Semmit nem veszítesz vele.
máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azt mondjuk nem irtad jack vagy usb vagy mas csatis


azt irod elejen


probald hatul is


amugy az is lehet hogy valami bios beallitas veszett el

foleg ha nem jack csatirol van szo

máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!