Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Chieftec jó minőségü tápokat...

Chieftec jó minőségü tápokat gyárt?

Figyelt kérdés
nagybátyám szerint nem nagy szám.. olyan közepes. a top 5 be sincs benne stb stb szerinte...
2010. okt. 28. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
oké, hogy nem gyárt fullos csúcsminőséghet, de ott van és ott volt régen is a nagyok között. Jó és ajánlott tápjai vannak. Nekem is Chifi van. És teszi a dolgát.
2010. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint bármelyik jobb márka: Vannak jobb és rosszabb sorozataik. Mostanában jó modellekkel jönnek ki, de emlékszem olyan típushibás modellekre, amik hónapok alatt elfüstöltek, és nem adták azt a teljesítményt, amit ígértek. Nagyon érdemes átböngészni pár fórumot, külföldieket is. Én a newegg.com vélemény "rovatát" szoktam olvasni, szinte minden itthon is kapható alkatrészhez van több száz vásárlói véleményük.
2010. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem 'A' csúcsmárka, de azért elég jó minőségű. Jól muzsikál nekem is a gépben :)
2010. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)


CTG-500 at vettem

2010. okt. 28. 13:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Corsair CX400 at kellett sajna lecserélni mert nagyon zizegett meg ciripelt.. garanciába vissza küldtem javitattásra azt ugyanolyan sz@r volt mint elötte amikor vissza kaptam... a szervizes háttér egy kalap sz@r finoman is szólva..
2010. okt. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!