Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop aksi degradációra...

Laptop aksi degradációra nincs garancia?

Figyelt kérdés
Másfél éve vásároltam egy Asus laptopot és észrevettem, hogy mostanában elég gyorsan lemerül. Azóta megnéztem, hogy az akku kapacitás 37%-on van. Nem tul nagy elhasználódás ez másfél év alatt? Két évi van rá gari.

máj. 12. 11:02
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

akkura 1ev garancia van

ha beepitett akkor is


vannak utangyartott akkuk eredetik is

pont ezert ha kell lehessen cserelni


altalaban akkuk sokaig birjak


ha megsem akkor az akkuk selejtesek lettek valamiert onmaguk gyartaskor

de az is lehet hogy halozati adapter vagy alaplapi tolto elektronika hibas

gariban erdemes megnezetni a laptopot hogy nem e hibas


adapterre is 1ev jar altalaban

de egy adapter barhol bevizsgalhato es nem nagy osszeh egy eredeti utangyartott


egy akku az viszont eleg draga bar laptop arahoz kepest azert olcso

máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
nem eredeti akku azert olcsobb valamenyivel de azokkal erdemes vigyazni minel olcsobbak annal gyanusabb
máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De. Garantálják hogy 5 év alatt biztos tönkremegy. Ha mégse menne tönkre akkor ingyen cserélik egy már tönkrementre, ha kéred.
máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az közrejátszhat a degradációban, hogy bár a laptop nem volt nagy igénybevételnek kitéve, de igen sokat ment üresben, táprol. Ugy is mondhatnám, hogy ez a másfél év alatt a laptop 90% ban táprol volt használva. Sokszor éjszakákra se kapcsoltam ki. De elvileg van erre elektronika ami ezt szabályozza.
máj. 12. 16:55
 5/6 CspCsj ***** válasza:
52%

Attól, hogy 90%-ban töltőre volt dugva, attól még a maradék 10%-ban lemeríthetted jópárszor kikapcsolódásig, - ami sokkal rosszabb az akkuknak...


Egyébként:

[link]

[link]

máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszavittem gariban. Majd jelentkeznek.
máj. 14. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!