Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzort érdemesebb...

Melyik processzort érdemesebb megvenni a kettőből Ryzen 3 2200G vs i5 8500 ?

Figyelt kérdés

máj. 12. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem így értettem, az épített PC AM4 alaplapokon frissítik a CPU support mikrokódot, így egy régi A320 lapba bele mehet egy idei 5700x3d. Brand PC hiába AM4, abba csak az a pár CPU mehet, amit eredetileg támogatott. Az soha nem lehet Win11-es. Üzletileg sajnos érthető, ne frissíts vegyél újat. Ez multi cégeknél sajnos ilyen.

Nekem is van ilyen brand PC-m házi szervernek használom😉

máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11/


Hát az i5-ös az win 11 kompatibilis.

máj. 12. 20:00
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért azt tartsd meg, amúgy a másikra is feltehető. Csak ki kell venni belőle a TPM validációt, ezt támogatja a Rufusz.

De amúgy is jobb választás a 8500, inkább azt vedd.

máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13/


Tudom,hogy feltehető csak majd lehet nemsoká ki b...sznak azzal aki rufuszal felhekkelte a win11-et lehet majd a frissítéseket nem fogják megkapni.Nekem is az i5 8500-as gép a szinaptikusabb.

máj. 12. 20:56
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyobb frissítéseket kézileg kell eddig is felrakniuk, szóval már annyival nehezebb. De nyilván natívan jó, szóval a 8. gennel jobban jársz valóban.
máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15/


De valami olyasmit mondogattak,hogy nem kompatibilis gépnél majd az is tiltva lesz,hogy manuálisan frissítsenek.

máj. 12. 22:05
 17/18 anonim válasza:

Általános felhasználásra használt üzleti notebookot javaslok 40-60e ft dualcore 8-16gb és SSD vel.

Dell Lattitudot használok, azt magad is tudod takaritani ha arról van szó.

Hardveraprón vannak akksival is. pl kapu

máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17/


Nem kell laptop mivel nem akarom hurcolni sehova sem,meg sokkal érzékenyebb is.Tudom én,hogy divat lett a laptop de egyáltalán nem jobb mint az asztali gép.

máj. 14. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!