Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows betöltést követően...

Ati1988 kérdése:

Windows betöltést követően black screen, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Beszereztem egy vadiúj rx 6600xt kártyát.A problémám, hogy ha hosszabb időre ki van kapcsolva a gép s ezt követően indítom a eindows betöltés után black screen, s csak kb 5-6bpercet követően hozza be a képet. Próbáltam rákeresni a hibára, de csak laptopoknál fordult ilyen elő.Driverekkel is játszottam, de az sem segített, feszültségek mind rendben vannak, ha áramtalanítom , s úgy kapcsolom be viszont azonnal hozza a monitor. Valami driver lehet ami betöltést lassítja szerintem. Aki tud segíteni kérem írjon.Hardver msi lap i9100f proci, 700w bronz 80+LG táp, rx 6600xt kártya s 16gb 3000mhz gskill ram.
máj. 14. 09:20
 1/6 CspCsj ***** válasza:

Megpróbálnám kikapcsolni a gyorsindítást:

[link]

máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is csak elfeledtem leírni, sajna nem segített a gyorsindítás sem.
máj. 14. 21:16
 3/6 CspCsj ***** válasza:

Gyorsan rákeresve a problémára, sokan sokféleképpen találtak "megoldást", esetleg elsőnek próbálj egy alaplapi reset-et: (áramtalanítás után!)

[link]

máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi meglesem
máj. 15. 05:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a bios resetet,elsőre elindult ahogy kell, remélhetőleg innen már jó leszz. Hatalmas taps neked, király vagy bro....l
máj. 15. 17:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajna ismét előjött a baj 2 nap után, megint csináltam egy ressetet, de mostmár ez sem segí....
máj. 18. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!