Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Roszalkodik a merevlemezem. N...

Roszalkodik a merevlemezem. Nem tudom melyik lenne a jobb ssd vagy hdd re cserélés? Adat tárolasra használnám csak . Elofordulna hogy vinnem magamal is (ekkor "rázkodna is + meg lenne az esélye az ütésnek is") Segitséget szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

Ár kategória max kb 30.000

Tudnátok javasolni márkat ssd vel kapcsolatban.

Minimum 1 tb max 2 tb kapacitás.

Hdd esetén melyik lehet a strapabirobb a 2.5"vagy a 3.5"

Köszönöm a segitséget.



máj. 22. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még kérdés? Természetesen SSD. Amúgy a rázkódásnak/ütésnek használaton kívül a HDD esetén sincs jelentősége, ha nem vágod falhoz. Márka nem különösebben számít, nekem pl. Patriot van, az sem túl ismert. De mindjárt jönnek, akik szerint kizárólag Kingstont érdemes venni...
máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
M.2 SSD-t tud fogadni a géped vagy csak SATA jó?
máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adattárolásra még mindig a HDD a legjobb ár-érték kategóriában (szigorúan CMR), de 1-2TB méretben már én is inkább SSD-t választanék.
máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fontos az ár, használt laptop winyó+ külső ház.

[link]

Akár több is kijön egy gyári árából.

[link]

De lehet bele SSD is, ha azt szeretnél.

[link]


A gyári sem rossz, de a lemez cserélhetetlen, mert nem szabványos.

Cipelni mindenképp 2.5-ös a jó, mert az megvan az USB tápjával a 3.5-ös merevlemez külső tápos szokott lenni.

máj. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!