Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem engedi helyreálitani a gépet?

Nem engedi helyreálitani a gépet?

Figyelt kérdés

A gépem a minap srrttrail.txt probléma miatt bedob a bluescreen-be,megpróbáltam safe módba de úgyanugy visszadobot megpróbáltam yt segitségével command-okkal, de azzal se sikerült, megpróbáltam törölni új windows featureket de igy sem, igy hát ugy döntöttem alapba rakom és pendriveval helyrerakom..de nem sikerült ez se D:


Törölni akartam mindent, úgy a minden fájl törlésére mentem majd a helyiről akartam telepiteni de azt irja "nem sikerült alaphelyzetbe állitania gépet" megpróbáltam a felhő opciót de ugyanarra is azt irta, most mit csináljak ha nem tudom még pendriveról se helyrerakni a gépemet? Végső esetben szerelőt hivnék, de hátha valaki tud itt megoldást találni, van más opció esetleg? Újainditás se oldotta meg és a gép sem tudta magát megjavitani, igy sajnos szinte minden opció kilőve..és a win10 helyrerakása is



#Windows #számítógép #probléma #alaphelyzetbe rakás
máj. 23. 02:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiszta telepítés
máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem sikerült pendrive-ról? Amúgy az lehet a gond, megpróbálkoznék egy másikkal.
máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eredeti win10?
máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pendrive az jó, viszont lehet úgy tisztán telepiteni hogy törlöm a partíciókag majd újakat hozok létre és arra telepitem a win 10et? Ha törlöm a partíciókat akkor történik valami? Ugy értem hogy pl van 258gb a merevlemezen(?) és a C-n foglalt 90Gb a D-n meg foglalt 130gb akkor azok visszakerülnek és megmarad a 258gb amit eloszthatok megint? Nem érdekel az adatvesztésem, semmi fontos nincs a gépen. De máshogy nem tudom hogy meglehet oldani :/
máj. 23. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehet még adatvesztés, programok és partíció vesztés nélkül telepíteni (frissíteni), hogy a telepítő setup.exe fájlt a feladatkezelőből indítod és ha engedélyezi a fájlok megtartását.
máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jav.: fájlkezelőből
máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy arról bootol, de a rendszer javítását választja.
máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!