Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel 82801EB ICH5-AC'97...

Intel 82801EB ICH5-AC'97 Audio Controller PCI típusú alaplapi hangkártyához keresnék drivert. Biztosan nem rossz a hangkártya mert eddig jól működött csak telepíteni kellett Windowst és azóta nem tudom beüzemelni! Mi lehet a megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés
Már egy csomó drivert kipróbáltam és egyikkel sem működött. Volt olyan ami rendesen fölment és újraindítás után mégis azt írta ki hogy nincs hang. Több fórumon olvasgattam már ahol ugyanezen hangkártyával kapcsolatban írtak problémákról de senki sem tudott megfelelő választ adni.
2010. okt. 30. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld megkeresni a driverét a Driver Checker nevű progival (serialt találsz hozzá).Ha azzal sem megy, akkor keresgélj válaszokat leginkább külföldi fórumokban erre a hibára.
2010. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!