Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1280x1024-es febontású TFT...

1280x1024-es febontású TFT monitort hogy lehet átállítani 4:3 képarányba, hogy alul-felül fekete csíkok legyenek?

Figyelt kérdés
Főleg játékoknál lenne fontos, mert ott elég szerencsétlen az 1280x1024, hisz az lenne a cél, hogy a képernyő minél szélesebb legyen és hasonlítson az emberi látásra, másrészt, ha kisebb felbontásban kell futattni (például 1024x768-ban, ami 4:3), akkor szétnyújtja a képet. Tudom, TFT monitoroknál ezt bajos megoldani, csak CRT monitornál lehet jól kézileg összenyomni a képet.
2010. okt. 31. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltételezem nincs rajta digitális bemenet, csak DSUB, szóval ha sikerülne is átállítani wide felbontásra, akkor is teljes képernyőn jelenne meg a kép, és minden vékonyabb lenne. 30 rongy egy 19"-es, DVI-jal szerelt monitor, ha mindenképpen ez kell, szerintem ruházz be egyre.
2010. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, videokártya drivere tudja (nVidia pl. igen, Ati-t nem tudom, mert világ életemben nVidia párti voltam és amúgy is Linuxot használok)
2010. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!