Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 gb rammal, windows 7-en...

2 gb rammal, windows 7-en hogy lehetne a GTA 4-et rávenni arra, hogy rendesen fusson?

Figyelt kérdés
Szóval, a történet az, hogy windows 7-em van, és szeretném rátenni a GTA 4-et. A játék felmegy minden probléma nélkül, majd mikor elkezdődik az első kocsikázós pálya olyan 3 másodpercenként beakad, szóval játszhatatlan. Levettem a grafikát minimumra, eredmény ugyanaz. Végül utánanéztem neten, és azt írták, hogy 2 giga rammal csak xpn nem szaggat. Az lenne a kérdés, hogy van e valami program, ami a windowsos alapfolyamatokat kilövi, de közben valamit lehet csinálni(játszani), vagy rá lehet e venni a normális futásra azon módszerek nélkül, hogy felteszem az xpt, vagy veszek nagyobb ramot a gépbe(egyik se olcsó, max xpt lehet torrentezni, de azok mind vírusosak). A válaszokat előre köszi!
2010. nov. 2. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

GameBooster:

[link]


GTA 4 korlátozások feloldása:

A játék könyvtárában csinálj egy commandline nevű txt-t és ezeket másold bele:

-norestriction

-nomemrestrict

-novblank


A BIOS-ban emeld meg az FSB-t.

2010. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, este ki is próbálom, majd írok visszajelzést, hátha segítettél még valakinek :)
2010. nov. 2. 20:31
 3/17 A kérdező kommentje:
Na, kipróbáltam: a gamebooster és a korlátozások feloldása önmagában nem elég, egy minimálisan csökken az akadozás, de még mindig élvezhetetlen.. azt szeretném kérdezni, hogy azt a BIOS-os dolgot hogyan kéne csinálni? Annyi ötletem van, hogy asszem a deletet, vagy az f2t kell nyomni bekapcsolásnál, hogy előjöjjön a BIOS menüje. Tovább nem tudom, segíts kérlek :)
2010. nov. 2. 21:14
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja, és még, hogy kb hány százalékkal emeljem, ha meglesz? Nem nagyon értek az ilyenekhez :D
2010. nov. 2. 21:19
 5/17 anonim ***** válasza:

Szóval a gép indításánál delete gomb és ekkort belép a BIOS-ba. Itt pontos utat nemtudok mondani mivel minden BIOS más mint a másik. Általában tweak, overclock vagy hasonló menüpontok alatt találod a húzást. Lehet, hogy a neve FSB, Front side bus vagy hasonló ahol konkrétan ezt állíthatod.

Ezt 5%-nál jobban ne húzd elsőre mert abból csak a baj van.

2010. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ilyesmiket találtam:

adjust CPU FSB frec. - 266on van

adjust CPU ratio - 10en van

adjusted CPU frec. - 2667en van


advance DRAM config

FSB/memory ratio - auto


na, ebből melyik? :)

2010. nov. 2. 21:43
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem 2gb rammal megy win7-en a gta4 ugy h nem piszkáltam semmihez Oo szal nem feltétlen ez lehet a probléma forrás.
2010. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
menni nekem is megy, csak ugy akad mint a fene :) de amugy lehet, hogy neked alapbol jobb a konfigod
2010. nov. 2. 22:00
 9/17 anonim ***** válasza:

adjust CPU FSB frec. - 266on van

Ezt kb 270-ig told először.

2010. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
megvan, semmi változás :(
2010. nov. 2. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!