Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a gyártó...

Miért nem ismeri fel a gyártó által is ajánlott memóriatipust a gép?

Figyelt kérdés

sziasztok

lett egy nagy problémám, memóriát vettem a gépbe ami egy ECS P4M800PRO-M2 REV 2.0 alaplappal rendelkezik, alaplapi kiskönyvében az áll hogy DDR2-es memóriát(DDR-t is fogad) fogad slotonként max 1gigáig 533mhzig, korábban vmi Aseneus memória volt benne szintén 533mhz-cel és 256MB-vel,neked bőven elég volt ennyi memória(nem játékra vettem ezt a gépet anno) most viszont bővitettem 1gigával,multhéten vettem egy 1GB kingston 800mhz ddr2-es cl5ös ramot, nem vette be, akkor irtam itt és ajánlották hogy cseréljem ki 533mhzre, ma megtörtént, igy sem jó,em müködik olyan memóriával amit maga a gyártó ajánlott, mi lehet a baj? nagyon hálás lennék a tudnátok segiteni!


2010. nov. 8. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
DDR2 alaplap nem fogad DDR-t...
2010. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!