Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok egy...

Milyen laptopot ajánlotok egy internetezni vágyó nyugdíjasnak?

Figyelt kérdés
Egy kedves rokonom, idős úr venne egy laptopot, de nem igazán értünk hozzá. Nincsenek különleges igényei, filmeket nézne, illetve internetezne. Melyik márka az, ami nem gagyi, tehát nem kell vele a szervízben ülni sokat. Hol érdemes venni?
2009. jan. 9. 11:33
 1/9 A kérdező kommentje:
pl. egeret mindegyikhez lehet-e csatlakoztatni, illetve az még mindig igaz, hogy a laptopok javítása drágább, mint a sima asztali gépeké? + Van e különbség a notebook és a laptop között? kössz!
2009. jan. 9. 11:37
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad kb mennyit szánna rá az illető. Elég jó belépő noteszei vannak a DELL, Toshiba, HP gépeknek. Talán legjobb árarány most a HP-nél van. [link]

Acer alsó kategóriás felejtő...!

2009. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még annyi. Ma már minden gép alkalmas arra amire szeretné a bácsi. A különbség mára teljesen elmosódott úgy tudom.
2009. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdemben ugyan nem tudok válaszolni a kérdésre, de mindenképpen érdemes szakboltban, és NEM MédiaMark, meg Tesco féle boltokban vásárolni, ill a szakbolti eladótól tanácsot kérni vásárlás előtt.
2009. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
100-200 Ft közötti áron, kösz
2009. jan. 9. 14:24
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsesz 100- 200 E Ft közötti áron, de az olcsóbb és a megbízhatóbb jobb.
2009. jan. 9. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:
A mostani celeronok(proci) már sokkal jobbak. Ezen a gépen van op rendszer is ami magyar. Az ő céljainak ez a gép szerintem tökéletesen megfelel, csak tetetni kell bele +1GB memóriát pluszban még a boltban. [link]
2009. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem olyat, aminek 17 colos a monitora, hogy jobban lasson, nekem acer travelmatem van, semmi gond nincs vele, amikor majdnem ugy volt, hogy szervizelni kell (nem kellett, az vezetek nelkuli egerem drivere akadt ossze a windowzal), nagyon rendesek voltak a szervizesek.

minden usbs egeret ra lehet dugni a laptopra.

mindenkeppen erdemes extra garanciat venni, biztos, ami biztos.

az aposomnak 17 colos volt, és nagyon jó volt neki a méret, az enyém olykor pici neki.


pl ez

[link]

két giga memoria, 160 giga hdd, 17 colos monitor

a vistat majd erdemes lesz sima xpre cserélni, de ha az marad, az se tragedia, kétmagos procija van

2009. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
HP-t tessék venni. A többi feledhető, mert rossz a szervízhálózata (vagy nincs). Tapasztalat, mert sok masinával szívtam. Árban a HP-t ajánlom, mert egy fullos Lenovo Thinkpad 400 E körül van.
2009. jan. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!