Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel HD Graphics vagy GeForce...

Intel HD Graphics vagy GeForce 310M 1GB?

Figyelt kérdés
Két notebookot néztem ki, az egyik Dell Inspiron N5010 Core i5 450M procival és (integrált?) Intel HD Graphics-szel. A másik a Lenovo Ideapad Z560A ugyancsak Core i5 procival, de dedikált GeForce 310M 1GB videóval. A többi paraméter nagyjából hasonló. Te melyiket választanád?
2010. nov. 8. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Össze se lehet hasonlítani a kettőt, a geforce milliószor jobb.
2010. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerű. Naná hogy az Nvidiát. Az integrált Intel csak arra elég, hogy láss a monitoron képet, teljesítményben elég gyengusz. Persze attól függ mire kell. Ha játszanál is akkor mindenképp az nvidia. Ha nem játszasz, akkor elég az Intel is.
2010. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megcáfolom mind a két előző hozzászólót.

Intel HD vga-m van.

1,5Gb Vramos (NEM OSZTOTT!!) + 200Mb ram van hozzádobva még szal összesen 1,7Gb.

Játszani is tökéletesen tudok vele, bár nekem tanulásra, munkára és PS-re kell a gép.

Intel i3 proci van mellette és tökéletesen bírnak mindent.

Ismétlem játszani is lehet vele, és nem a márióra gondolok!

2010. nov. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt a kérdező nem írta, hogy pontosan melyik Intel videó kártyáról beszél. Nekem volt tapasztalatom a legelterjedtebbel. Az nem nagyon bírta ezeket a dolgokat. Persze vannak a kivételek ami neked is van, ami bírja ezeket (meg persze az i3-as proci).
2010. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az Intel HD az a konkrét videókártya típus.

amúgy azt hiszem Intel GMA HD a konkrét elnevezése.

2010. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Szerintem nem különálló videokártyáról van szó, hanem a Core i5-be integrált cuccról.
2010. nov. 9. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, procival együtt van a gpu is, ez az intel új technológiája és csak az i jelzésű procikban van jelen.
2010. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez most jobb vagy nem jobb, mint a GeForce?
2010. nov. 9. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha játszani akarsz vedd a GeForce-sat, bár notebookon semmi értelme játszani, nem is azért van, amúgymeg szerintem az Intel HD tökéletes, nekem is azvan, bevállt.
2010. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a tanácsot!
2010. nov. 9. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!