Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel Core 2 Quad 9550-es...

Az Intel Core 2 Quad 9550-es meddig lenne még jó processzor? Érdemes- e bővíteni még erre a konfigurációra?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Core 2 Duo 4500-as processzorom van ezt szeretném bővíteni. Az alaplapom ASUS P5B, ami BIOS frissítéssel támogatná a processzort. Szeretném, ha a gép még legelább 2-3 évig bírná még. Gondolok itt a játékokra és egyéb más nagy teljesítményű programokra .

Jelenleg nem tervezek jelenleg teljes alaplap processzor cserét.


Memóriát alapból cserélnék, valamint videókártyát is (jelenleg geforce 9600 GT 512 MB), de ahogy nézem ez még legalább egy évig jó lesz.


2010. nov. 9. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 1.86 Ghz-es dual core-s procim (ami egyébként 2.2 Ghz-en megy) 3 éves, és a mostani friss játékokat többnyire tudom futtatni full grafikán 1280*1024-ben. Szóval szerintem a procival nem lesz gond évekig. Videókártya szokott általában a szűk keresztmetszet lenni a játékoknál, no meg a memória.
2010. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen,de egy olyan jó proci kiérdemelne egy jó(minimum P45-ös) alapaot is

Szerintem inkább válts át I3/I5/I7-re esetleg AMD Phenom II X4-re

Nekem is Core 2 Duo E4500am volt ,és gondolkoztam egy Core 2 Quad prociban, de végén meg győztek az AMD-vel és nem is bántam meg mert még a GTA IV és társai semmi nekik:)

De ha nem vagy AMD párti v nem szimpatikus akkor Core I3 v 4 magos I5 is nagyon jó választás lehet.Ha meg van elég pénzed I7re akkor meg az

2010. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Core 2 duo 3.0ghz-s procimmal még mindig 1080p-ben tolom a mai játékokat,igaz a vga elég erős!
2013. aug. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1080p=1920*1080
2013. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!