Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell kikapcsolni a touch...

Hogy kell kikapcsolni a touch padot?

Figyelt kérdés
FCS c1110d laptopom vban, USB vezetékes egeret használok, zavar, hogy írásnál ha hozzányúlok a tapipadhoz félrenyom, stb... Hogy kell kikapcsolni?
2009. jan. 10. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
vezérlőpult/egér ikonra/->egér tulajdonságai ablak nyílik meg elvileg.Buttons fülön nyisd meg a "touchpad"-ot,aztán menj az eszköz beállításai fülre.aztán jelöld be a "Disable internal pointing device when external USB pointing device is attached" opciót,majd okézd le.ha ezután egeret csatlakoztatsz,a touchpad inaktív lesz..remélem neked is sikerül,nálam ez vált be...
2009. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy: fn + F7.
2009. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fn + f7 nem jött be, nálam az a fényerőszabályozás
2009. jan. 10. 14:56
 4/6 A kérdező kommentje:
biosban beállítottam always disabledre a touch padot, de van olyan is, hogy manual settings, és hot keyel lehet állítani, de azt meg nem tudom, hogy melyik gombok.
2009. jan. 10. 15:04
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy kellene, hogy amikor elviszem valahova a laptopot, be tudom kapcsolni a touch padot, amikor itthon használom dokkolón, akkor meg ki tudnám, és nem kellene belépkedni a biosba mindig
2009. jan. 10. 15:05
 6/6 anonim válasza:
az fn+f9 kombinációt próbáld
2016. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!