Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kompatibilis a...

Miért nem kompatibilis a videokártyám egyik operációs rendszerrel sem?

Figyelt kérdés
Az a nagy problémám hogy mikor a videokártyám drivejeit akarom telepíteni akkor kiírja az op rendszer hogy nem ment át a windows logo tesztelésén (kompatibilitás vizsgáló). Legelőször mikor megvettem a vid. Kártyát akkor még semmi baja sem volt de mikor újraraktam a gépet ez a hiba jelentkezett. Próbáltam már más op. Rendszerekkel is (windows xp sp1 sp2 sp3) de mindegyiknál ugyan az a hiba.
2009. jan. 10. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor ezt kiírja Neked, van egy olyan opció, hogy Continue anyway (magyarul kb folytasd mindenképp) és telepítsd úgy. Nálam működött.
2009. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemesebb lenne friss drivert szerezni a videokártyádhoz. Mert ki tudja, hogy azóta átestett-e a hardver-driver kompatibilitási vizsgálaton.
2009. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen mindkét lehetőséget néztem már ha a telepítést folytattam akkor a rendszerem instabillá vált és lefagyott és újraindult (általában játékok közben). Frissítéseket is néztem már letöltöttem a legújabbakat de azoknál is ugyanez a probléma. Lehet hogy valamilyen program blokkolja vagy ilyesmi lehet a baj.
2009. jan. 11. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor kapd elő az angoltudásodat, lépj fel a gyártó honlapjára és írj nekik. Nekem egy négymonitoros videokártyával voltak gondjaim, írtam nekik és olyan kedvesen válaszoltak és segítettek, hogy meglepődtem. A problémámat természetesen sikerült orvosolni.
2009. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!