Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom a saját dvd-met...

Hogy tudom a saját dvd-met átmásolni? Nero-val próbáltam nem engedte

Figyelt kérdés
Van egy 10 lemezes USA sorozatom, amolyan kínában gyártott de legális, ők írják rá a sorozat összes részét, nem adták ki eredetiben dvd-n, szóval nem lehet olyan nagyon kódokkal másolásvédelemmel tele, de akad néha a lejátszómban és át akarom másolni, hogy a másoltat tegye tönkre esetlegesen is akár a lejátszó
2010. nov. 13. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:

felmásolod gépre, aztán kiírod lemezre, elvileg ezt engednie kéne...

esetleg megpróbálhatod poweriso-val, mert nero sokszor olyasmi miatt is rinyál, ami miatt nem kellene

2010. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
felmásoltam a gépre és ugyanúgy nem engedi lemezre írni
2010. nov. 13. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha akad a lejátszódban, akkor lehet benne hibás rész, azért nem másolható! Próbáld meg először kiolvastatni pld. az Unctoppable Copirien progival. Az elmolyol vele egy darabig, de leszedi az adatokat - utána ird ki!
2010. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a progi pontos neve: Roadkil's unstoppable copier
2010. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nincs benne hibás rész mert a laptopon nem akad csak már egy régi lejátszó, de vadi új és át kéne másolni de sehogy sem megy, átmásoltam a gépre de dvd-re sehogy nem másolja át
2010. nov. 13. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
nézd meg, hogy amit a gépre másoltál, meg lehet-e nézni! ? Mert a másolásvédett dvd-t engedi vinyóra másolni, de csak nézhetetlen zagyvalék lesz.
2010. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
meg lehet nézni...
2010. nov. 14. 09:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor passz :( esetleg ha duplarétegű az eredeti, te meg simára akarod irni... de akkor kiirja, hogy nem fér fel. Vagy a Néró vacaxol? Próbáld meg a win beépitett irójával felirni! sok sikert!
2010. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért köszi:-) nero elindul írni és 2mp után kiírja hogy nem sikerült. az nem lehet hogy én cd+r-t vettem? lehet hogy csak a cd-r jó? ez nem lehet a hiba oka?
2010. nov. 15. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető! Próbáld meg DVD-R-el! én mindig DVD-R-t használok, a +t sok régebbi iró nem tudja kezelni
2010. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!