Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van különbség formázás és...

Van különbség formázás és formázás közt? Nem gyors

Figyelt kérdés

van egy merevlemezem ami 3 felé van particionálva. meg akarom formázni ha win alatt jobb gomb formázást(nem gyors) végzek az ugyanaz mintha win telepito lemezzel formáznák?van különbség köztük?

továbbá milyen progit ajánlotok ami cd-ről bootol és meg tudom formázni mind3 particiomat/vagy egyesiteni tudom a 3 particiomat 1-é.és úgy formázni?


2010. nov. 17. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"továbbá milyen progit ajánlotok ami cd-ről bootol és meg tudom formázni mind3 particiomat/vagy egyesiteni tudom a 3 particiomat 1-é.és úgy formázni?"


Win telepítő CD.

Formázás után nem telepíted a win-t és kész.


A Windowsból formázás pont ugyan az, mintha a telepítő lemezzel csinálnád, a különbség annyi, hogy rendszerpartíciót winen belülről nem tudsz formázni.

2010. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyesíteni úgy tudod, hogy a win telepítővel törlöd a partíciókat és a végén az egyesített 1 db partíciót formázod.
2010. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet nem a megfelelő win7 verziom (warez 2gb-2.5gb az iso mérete, talán ki van belőle véve a formázás, pírticiozás??)van de az elmult napban 3x telepítettem fel újra a win7-et és 1x-se kérdezte meg h formázza-e a merevlemezeket hanem rögtön kiválasztottam a particiot és már telepített is, próbáltam xp telepito cd-t berakni mert arra emlékeztem h xp telepito cd formáz is. de az kék halállal behalt..
2010. nov. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!