Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig megéri az árát?

Ez a konfig megéri az árát?

Figyelt kérdés

ez megéri :

[link] ?

játékra kellene... kb ilyen gta 4 hez hasonló gamékhez.


2010. nov. 17. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szorozd be az árát kettővel, és abban a kategóriában nézelődj gta4-hez. De nem tudom mért kell folyamatosan elismételni, hogy a laptop nem nagy igényű játékokhoz való.
2010. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Játékhoz laptopot 400k alatt nem kapsz.
2010. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jó.Legalábbis játékra nem.A laptop nem játékra van tervezve, ha GTA 4-et akarsz játszani, asztali gép után kell nézned.
2010. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elvinné a gta 4et ha nem is maxon...
2010. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Edus:) ***** válasza:
ha már játszani akarsz laptopon akkor MSI!
2010. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
200at egy Acerért sose adnék, viszont a GTA IV-et ez bizony elviszi az fix.
2010. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
laptoért 200-at sosem adnék.
2010. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elfutna rajta sztem, a konfig sem rossz, de ennyi pénzt én nem adnék laptopért, magyarul az árát nem éri meg. Ennyi pénzért sokkal jobb asztali gépet kapsz.
2010. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lambo96 ***** válasza:

Előzőhöz hozzátenném

OLCSÓBBAN!

2010. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kardoskodhattok az asztali gépek mellett.

Nekem pl heti 2x kell megjárnom Pécs-Győr távolságot és közben nem árt ha tudok dolgozni is.

na ezt elég bonyolult kivitelezni egy asztali PCvel...


Kérdező:

Dell\HP\Lenovo->ezek komolyan veszik, és normális árban adják a cuccokat, megbízható garancia háttérrel (hozzák viszik)

Apple\Sony\Samsung->10-25%felár a név miatt, ugyancsak kiforrott garancia, de gyakran lekörözik őket a fent említett gépek tudásban (és ár tekintetében)

Ezeknek a gyártóknak a garanciájuk általában olyan, ha észlelik ők is a hibát de 2 héten (azaz 10 munkanapon belül) nem tudják kijavítani, akkor új gépet küldenek helyette vissza. Egy Vaioval és egy 1545ös Inspironnal legalábbis ez volt.

Acer\Asus\MSI-> Amikkel találkoztam, fél év után széteső darabok, silány megoldások, árban persze nagyon jók. Viszont rendre hiányzik belőlük egy két bosszantó apróság. Plusz nehezek, vastagok, szal valahogy mindig azt érzi az ember hogy nem az igazi. A garanciahátterük is óborzalom. Az Asus-t szlovákiába vitték ki, és visszaküldték 3 jó mély karccal és a problémával. A 2 hónapos Acernek nem cserélték az alaplapját és az akkuját garanciában. Egy fél éves MSI-t egyszer fogtam. 3 gomb esett ki belőle.

Évek óta használok Laptopokat, ha kijön valami új, azt mindig megtapogatom. Eleinte én is gondoltam, áh felesleges pénzkidobás, jó az asztali aztán jött hogy utazni kell, akkor lőttem magamnak egy olcsó Asus, utánna jött egy Dell (amit kár volt eladni) majd az Acer amivel rövid, 3 hónapos barátságunk volt. Most egy HP Pavilionnal foglalkozom, amivel teljesen meg vagyok elégedve.

Továbbra is fenntartom a véleményem hogy ezért az Acerért NE adj ki 200ezer forintot mert nem jó vétel.

[link]

két kilo környékén tuti a belépő Inspironok között válogatnék, mert 12 ezerrel többért kicsit több ma divatos multimédia funkciót tud!

2010. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!