Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok zenéket rakni...

Miért nem tudok zenéket rakni az MP3-omra?

Figyelt kérdés
Adatok róla: Grundig és van hozzá egy kicsi telepítő cd edig simán ment minden most meg nem tudok rárakni!!!!
2010. nov. 17. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
hát sok adatot megadtál mit ne mondjak... miért nem tudsz rá rakni? mit ír ki? egyáltalán ha a gépbe bedugod csatlakozik?
2010. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
alul a tálcán (ahol az óra van) oda kirak egy kis ikont hogy "Portable Device" de belépek a windows media player-be és ott azt írja ki csatlakoztasson egy eszközt
2010. nov. 17. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy Intézőből látszik-e.
2010. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A "hold" csúszka nincs on-ra rakva? Nekem is azzal volt anno a gond
2010. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs hold-ra rakva és látszik és be is tudok onnan lépni hozzá de nem engedi hogy rárakjak zenét! azt írja ki h nincs csatlakoztatva pedig érzékeli is!!!! :'(
2010. nov. 21. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:
A WMP nem tud MP3-at. Már egyszer leírtam, de eltűnt. Vszinűleg azt raktad alapértelmezett zenelejátszóvá, azért mindég az jön be. Tedd az áttöltendő zenéket egy fiókba. Nyisd meg a lejátszód memóriáját, és ezt a fiókot is a képernyődön, és egyszerűen húzd át a zenéket. ( Nyitsz két "sajátgépet". és mind a kettőben elmész a kívánt fiókig. Akár egy commander két ablaka!
2010. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy is próbáltam de nem engedi azt írja ki hogy: CSATLAKOZTASSON EGY ESZKÖZT!
2010. nov. 22. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!