Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangkártyát ajánlotok...

Milyen hangkártyát ajánlotok 6000ft-ig?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
alaplapit
2010. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
Mire akarod használni? Nekem is alaplapi van, tökéletesen megfelel.
2010. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Felvétel számít sokat, nem kell hogy profi legyen, csak a mostani hangkártyám annyira felveszi a gép zajait, hogy amit én mondok a mikrofonba azt szinte elnyomja a sok zaj. Hiába rakok rá mic boost-ot nem ér semmit. Amúgy egy genius 6000-es hangrendszerem van, szóval a hangzás is számít...


egy creative audigy se-t nézegettem... nemtudom ki mit tudna hozzá fűzni, vagy egy butitott asus xonart.. bár azmár meghaladja a keretet...

2010. nov. 17. 23:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és az alaplapim (asus p5b-e lapom van, rajta pedig valami soundmax hd hangkártya, de rettentő szar felvételt csinál. ja és a mély nem is szól ha utubot vagy winampot nézek a mostani cmi8738 meg igen de a felvétel itt is szörnyű a zajok miatt)
2010. nov. 17. 23:40
 5/9 bp1985 ***** válasza:
Nekem egy asus p5kpl-wm em van, meg az azon lévő alaplapi hang. Genius 3600-am van. Teljesen jól szól, a youtube-n is megy a mély gond nélkül. Winampba is. Ott nem a hangkártya gáz, hanem valami bellításod. Ja, és felvenni is tökéletesen veszek fel vele.
2010. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hidd el próbálkoztam már mindennel, a mikrofon nem lehet bűnös, de akármilyen beállitást csináltam a felvétel nem javult... Abban bízok, hogy az audigy-vel jó lesz, bár nem szeretnék fölöslegen kihajítani az ablakon 6000ftot...
2010. nov. 17. 23:47
 7/9 anonim ***** válasza:
6000-ért nemhiszem hogy kapnál olyat ami ne szedne össze minimális zaj-t a gépből. 30 körül lehet már árnyékoltat kapni. Ha meg nem lényeg hogy belső legyen lehet külső hangkártyát is kapni.
2010. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott kérlek nem a hangkártya lesz a ludas, hanem valószínűleg a mikrofon.
2010. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vettem egyet... creative audigy se-t, és ennél hál istennek nincs sípolás, és minden tud amire szükségem van. azért köszönöm a válaszokat, de hál istennek jól döntöttem. sziasztok!
2010. nov. 18. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!