Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan üzlet ahová be...

Van olyan üzlet ahová be megyek, és én mondom meg mit tegyenek a számítógépbe? (RAM, Winchester, Proci stb) Az egyik osztálytársam azt mondta hogy van az ő gépét is ilyen üzletbe rakatták össze. Szerintetek is van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Mindenhol állítanak össze egyedi konfigurációkat. Webshopoknál gépösszerakó is van.
2010. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akármelyik boltba bemész megcsinálják. Bár én biztos, hogy nem engedném, hogy ők rakják össze az én gépemet.
2010. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol PC javítást vállalnak, ott összeszerelést is, általában. Kapsz egy listát, hogy ők mit árulnak és mennyiért, ha valami nincs, azt meghozatják. Tanácsot adnak, ha valami nem stimmel. Ha minden együtt van, egy gép összerakása 20 perc.
2010. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem engedném, mert lenyúlnak egy csomó tartozékot, amit kifizettél az alkatrész csomagjában!


Vagy olcsó vacakot tesznek a gépedbe, és a papírra meg a számlára drágábbikat írják. A paraszt meg örüljön egyáltalán, hogy kapott valamit.

2010. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj a lord-hoz nagyon korrektek.
2010. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az, hogy mindegyik üzletben átvernek, nagy túlzás, nekem is voltak már rossz tapasztalataim, de szerencsére vannak kivételek.

A kérdező nem írta, hogy új vagy használt boltot keres. Én a 7. kerületben tudok egy új és egy használt pc boltot, ahol normálisak, és mindig segítettek, amikor problémám volt. Az új az Aqua Computer, a Dohány és egy másik utca sarkán van, [link] a használt pc üzlet pedig a [link] nekik a nevük is az mint a honlap címe :) Ők az egyik kis utcában vannak a Blahától pár percre.


Az utóbbiban vettem végülis gépet, mert a használtra is fél év garanciát vállalnak, és volt olyasmi gép a boltban, amilyet szerettem volna, csak tettek még bele vincsesztert és memóriát pluszban, driver cdt is írtak a géphez. Negyed óra volt az egész átépítés, és még ajándékot is kaptam.

2011. jan. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!