Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám javítani a...

Hogyan tudnám javítani a pendrive-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 2GB-os pendrive-om, ami formázás közben meghalt. Azóta ha bedugom akkor az eszközkezelőben van egy "USB háttértár" eszközöm és egy "SD memóriakártya" (!?) eszközöm.

A sajátgépben nem látszik a pendrive, hogyan tudnám újra életre kelteni?


A segítségeteket előre is köszönöm.


2010. nov. 21. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

attól tartok, sehogy ...

nekem már több is halt meg hasonlóképpen, tudod a pendrive egy nagyon érékeny akármi, elég neki egy kis fesz-ingadozás, és kész, kampec, úgyhogy sztem vegyél újat, az mér nem lesz használható

(ha fontos anyagok vannak rajta, akkor persze speckó softwareval kimenthető róla minden, csak az meg nem túl olcsó eljárás)

2010. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kuka
2010. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fontos adatok nem lehettek rajta ha formázás közben halt meg:D

Szerintem is könnyes búcsú, ha a számítógépkezelés/lemezkezelésnél sem látszik...

2010. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos a lemezkezelésnél sem látszik semmi :(
2010. nov. 21. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:

10:35-ös vagyok

Akkor sajnos meghalt...:(

2010. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kihúztam, visszadugtam -> Ismeretlen Hardver -> feltelepítette azt RAW meghajtóként, és megjelent a meghajtó a lemezkezelőben. SDFormatterrel formázom most, ez újra irja a vezérlőchipjét is és elvileg használható lessz a pendrive :) Remélem sikerül :)
2010. nov. 21. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2010. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!