Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Feltennétek egy videót arrol...

Feltennétek egy videót arrol hogy hogyan kell osszerakni egy gépet?

Figyelt kérdés

egy linket írjatok és magyar legyen mert angolul már láttam eleget.


kosz


2010. nov. 21. 15:29
 1/5 anonim válasza:
Inkkább rakasd össze számítógép szerelővel mert a procit elég kényes dolog berakni !
2010. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

angolul néztem videokat és nekem ugy tunt hagy a procit a legkonyebb berakni az alapba.

lásd: http://www.youtube.com/watch?v=PF4fOoJ8Xtc&feature=related

2010. nov. 21. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

én magamnak raktam össze az egész gépem :D

ha újonnan veszed a cuccokat kapsz hozzá user manualt és abba ábrázolva is van minden meg leírva is szal összelehet rakni :D a procit meg nagyon könnyű berakni, ha azt valaki nemtudja berakni az már elég gyp-s :D

2010. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem azt mondom hogy lehetetlen de egy hiba aztán volt procid nincs procid ! Aki nem ért ehhez az ne nagyon próbálkozzon vele én azt mondom ! Én pl be tudom rakni mert számítógépszerelő vagyok ! De te tudod hogy képes vagy e rá ! Mert minden alaplapba máshogy kell berakni a procit ha esetleg van leírásod az alaplaphoz akkor kövesd azt !
2010. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha van leírás hozzá akkor szerintem nemlehet elrontani.. csak ha valaki figyelmetlen
2010. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!