Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen PROCESSOR hűtőt ajánlotok?

Milyen PROCESSOR hűtőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
AMD 6000+ -hoz kéne proci hűtő, mert a gyári nagyon szar, több fórumon olvastam, hogy túlmelegszik, stb. É szeretnék venni egy új proci hűtőt amit tudnék használni komolyabb játékokhoz. Nem tudom lényeges-e a VGA: gForce 9600gt, alaplap: asus m2-mx, 2Gb ram
2010. nov. 21. 20:50
 1/5 Jenci ***** válasza:

[link]


Ez egy jó hűtő.

2010. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is AMD 6000+-om van (a legújabb játékokat tolom rajta)de én nem vettem észre h a hőmérséklet miatt gondok lettek volna.Sztem csak azért mert vki azt írja h nagyon melegszik az nem azt jelenti h futni kell a boltba venni 1-et.

Viszont amit az 1. küldött elég jó, de még 1X ha te nem tapasztalsz vmi féle hátrányt ezzel a hűtővel nem kell feltétlenül lecserélni.

2010. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb játékokkal akarsz játszani ott nem hűtőt kell cserélni...
2010. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy AMD Athlon 64 X2 6400+ volt, ami 3.2GHz-en ment és végig kiszolgált a gyári hűtővel, de persze tuningolás nélkül, alap órajelen. Egyébként ugyan olyan hűtő jár hozzá, mint egy 4 magos Phenom II-höz is, csak a phenomokon sokkal hangosabb a ventillátor, de a hűtőtest ugyan az :D


A Phenom II X4 955 procim mellé már vettem egy Cooler Master Hyper 212+ hűtőt, mert ezt néha tuningolom is (Black Edition), ha pl videót konvertálok, vagy Cinema 4D-ben renderelek. Tuning nélkül még ide is elég lenne a gyári, ami leszámítva, hogy zajos, elégséges.


A konklúzió a következő:

Ha nem feltett szándékod, hogy az amúgy is igencsak melegedő AMD 6000 procid túlhajtsd (nem ajánlom), és terhelés alatt nem megy tovább 60-65°c-nál, akkor nem szükséges új hűtőt venned. Persze ha ezen felül mégis szeretnéd jobban hűteni, ajánlom a Hyper 212+ -t, ami egy ár-érték bajnok. :D Csak néha nehéz beszerezni, előfordul, hogy hiánycikk... :D

2010. nov. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszok! Azért szeretnék venni új hűtőt mert , még egy cod4 futtatásánál is alap grafikai beállításokkal szaggat... Nem a video kártya nem bírja a játékot, hanem a proci nagyon durván felmelegszik. Volt amikor cod2-nél is felment 70-80 C°-ra, ami azért elég vicces. És már mindent megpróbáltam (friss windows, kitettem a szoba közepére, levettem a számítógépház összes részét :D, nincs túlhajtva, minden gyári beállítás stb.)
2010. nov. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!