Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell az integrált...

Hogyan kell az integrált VGA-t PCI-e -re cserélni?

Figyelt kérdés

Van egy Fujitsu Siemens Esprimo P5600-as asztali gépem, de az integrált VGA nagyon gyenge, kaptam egy PCI-e VGA-t, de hiába raktam bele nem történik semmi, nincs kép, de a Windows semírja ki hogy új hardvert talált...:S

Mit kell ilyenkor tenni?

A Bios-ban mit kell beállítani?


2010. nov. 21. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Berakod a videokártyát, majd oda átdugod a monitortkimenetet :)


Ha esetleg nem menne másodszori újraindításra sem, akkor megkeresed neten a hozzávaló drivert, felrakod, és amikor a gép mondja, hogy indítsd újra, akkor kikapcsolod, átdugod a monitort a kártyára, majd bekapcsolod. Így mennie kell mindenképpen :)

2010. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

rakd újra a gépedet, akkor valószínűleg már fel fogja ismerni, ha nem akkor tiltsd le BIOS-ba az integrált, szóval a feleslegessé vált videokártyát.


Ne kérdezd hol tiltsd le, mert minden márkájú alaplapnak más a BIOS-a. Maximum ha leírod az alaplapod típusát, valaki meg tudja mondani.

2010. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tiltsd le először a bios-ban majd driver telepítése
2010. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát is is -.-


ha beteszel egy vidikarit az integráltat automatikusan lekel hogy tiltsa és a pci e használja

tehát a monitor kábelét dugd át a pci e vidikarira.

és mennie kell max nagyok lesznek az ikonok de ha felteszed a drivert akkor tudsz rajta segíteni :)

2010. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de ezek meg voltak, átdugtam a monitort a PCI-e-re de semmi... automatikusan nem tiltotta le mert az integrált megy.


Az alaplapom típusa "Fujitsu D2030 Motherboard" és ebbe raknám be a "8600GT PCI-E 512MB"-t.


Szóval mit állítsak át a BIOS-ban? :)

2010. nov. 21. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alaplapi VGA-t. Valami ilyen címen keresd, hogy integrált perifériák.

De szerintem ne tiltsd le, mert vszínűleg "auto" állásban van, és valóban ha észlelné a gép az uj kártyát, akkor magától kellene átkapcsolnia. Inkább ellenőrizz a vga körül mindent. megy e a ventillátora? Rendesen bele csuszott e a foglalatába?

2010. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is így voltam egy másik típusó alaplapp és vidikarival és az volt a gond, hogy nem volt kompatibilis egymással a kettő. Hiába volt megfelelő a foglalat, valami akkor sem stimmelt.
2010. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!