Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S. Nero Burning ROM. Mi...

S. O. S. Nero Burning ROM. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Filmet szeretnék kiírni dvd-re. (.avi)


Nero Burning ROM mindig ezt írja ki:

Egy olyan lemeztípust választottunk ki, amelyet a hardvermeghajtó nem támogat. A NERO Burning ROM csak a CD/DVD-kép íróra tud írni, azonban ehhez az alkalmazás beállításokat meg kell változtatnunk. Akarjuk, hogy a NERO Burning ROM ezeket módosítsa?


Amit kiválasztok, az: HL-DT-ST RW/DVD GCC-41208, de ezzel nem írja.

A másik pedig az Image Recorder, de azzal nem írhatok filmet.


Amikor bekapcsolom a gépet, és van bent lemez a meghajtóban, akkor pedig nem indul be, állandóan kiírja, hogy Searching for Boot Record from CDROM. Ha kiveszem a lemezt, akkor beindul a gép.


Mi lehet a baj?


2010. nov. 22. 10:39
 1/4 A kérdező kommentje:
köszi, rendes vagy, hogy válaszoltál. Nemrég rakattam rendbe a gépem, nem volt olcsó, jól átvertek.
2010. nov. 22. 12:21
 2/4 anonim ***** válasza:
A biosban állítsd át a boot sorrendet mert valószínűleg a CD/DVD- rom az elsődleges. Ezért nem indul a rendszer ha lemez van az olvasóban.
2010. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemtudommitdehogy ***** válasza:
Ez off lesz de: Tanuld meg újra dobni géped, javítani mert szervízzel csak rosszul jársz x'D.Legutoljára 2 éve vittem hazahoztam betöltés stb. nézem miért csak 128as videó kártyám van 1GB helyett. X'D
2010. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek.
2010. nov. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!