Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véleményeket kérek errol a...

Véleményeket kérek errol a laptoprol:dell latitude e6410?

Figyelt kérdés

papírok nélkul, tiszta új 300 euroért, meg-e éri, megbízhato, minoség, sok mindenre jo???

koszi


2010. nov. 22. 12:00
 1/4 anonim válasza:
Műszaki adatai alapján ez egy nagy teljesítményű laptop, dell teljesen megbízható márka, de ha nem játékra kell laptop akkor találsz sokkal olcsobbat is ami megfelel minden másra.
2010. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer már megkérdezted... Én megvenném.
2010. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A mire jó hoz: Ezen már lazán futnak jobb játékok, de arra inkabb asztali gépet ajánlanék mert jóval olcsobban nagyobb teljesítményüt kaphatsz. Netezni, chatelni, e-mailezni olcsobb laptoppal is lehet.
2010. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most nálam van a gép, elhosztam megnézni, hát és nem azokat az adatokat találtam amit a neten:(...csak 150GB hardisc és a memoria is csak 1,8 GB...nem tom h miért, ilyen adatokkal nem találtam a neten ezt a fajta gépet....egyépként nem játékra kéne, hanem fosulira, meg netezni, film, meg hasonlo, játszani semmiképp..
2010. nov. 22. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!