Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a problémám, hogy a...

Az lenne a problémám, hogy a hangfalam nem szól. éztem azezköz kezelőbe és ott volt egy pipa az AC 97 Audio mellet. Letöröltem, letöltöttem ugyan azt de ugyan ugy felkiátojel van mellete, hang meg semmi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

"ott volt egy pipa az AC 97 Audio mellet"

ha elsőnek pipa volt mellette, akkor miért törölted le?

2010. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemtudommitdehogy ***** válasza:
Hang kártyád egész biztosan működik?..
2010. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert már kinomba nem tuttam mit csinálni. a pipa hejett meg felkiátójelet akartam irni.bocsi. de most akkor mit csináljak?:O
2010. nov. 22. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:
frissitsed ugy hogy a netröl töltse a drivert. mid van win7 vagy xp?
2010. nov. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
WINDOWS XP ,de már frissítettem és ugysem jó:S
2010. nov. 24. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megvan az eszköz drivere mert gondolom hogy megvan akkor az eszköz telepítését a sajátgépre jobbegérgomb/kezelés /eszközkezelő amit mondtál hogy kérdőjeles jobbgombal rákattintasz (illesztőprogram frissítése) ha cd-n van a driver telepítőd akkor csak nyomsz egy továbbot és a cd-n megkeresi ami neki kell és bemásolja. általában ezt kell alkalmazni mert a windows nem szereti ha a cd-n lévő autorunos telepítésel történik az eszköz telepítése. ha külön van a gépre lementve a driver telepítő akkor kitudod választani hogy ne cd ről keressen egyéni telepítésre menny ott ki kell szedni a cd-n való keresés-t és betallózod a mappáját a telepítődnek és leokézod ha ezután megtörténik a telepítés akkor elvileg jónak kell lennie. ha azt írja hogy nem lehet telepíteni vagy ilyesmi az azt jelenti hogy nem hozzávaló a driver. ebben az esetben az a megoldás hogy van egy úgynevezett Everest nevű program vagy AIDA ez a számítógéped összetevőiről gyűjt infót eszközkezelő ott is van belemész és ott is kérdőjel van alul és ki írja mi az az eszköz ha belekattintasz olyan infót tud kiírni ami segít a driver letöltésében kiírja a hangkártya típusát hogy milyen chip van rajta ac97asdad szóval ilyesmi azt a googleba beírod és utánna hogy driver lelehet tölteni és a fentebb leírt eljárással megcsinálod és tutira működik.

remélem érted amit írtam mert ahogy elolvastam elég katyvasz szólj ha nem megy valami.

2010. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt javaslom hogy az eszköz telepitöböl töröld ki teljesen. aztán ha van cd amin van driver azzal probálkozz. ha nincs akkor net de ugy hogy keresd meg az uj hardvert és ugy töltse le az illesztöprogramot.
2010. nov. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és inditsad ujra a gépet ha nem indulna ujra. kitörlésnél is és ujra telepitésnél is
2010. nov. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!