Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom egy idő után...

A laptopom egy idő után nagyon felmelegedik és magától kikapcsol? Mi lehet a baja? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik ventillátor már nem pörög megfelelően. Szerelő, és vagy kicserélik vagy kitakarítják. Bár a csere a jobb megoldás. Vagy próbáld kicsit megmagasítani, hogy könyebben tudja fűjni a levegőt mert túl közel van az asztal lapjához. És nem szereti ha terítő van például alatta, mert akkor sem tud hülni rendesen.
2009. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom hol hasznalod, én csinaltattam neki kulon tartót. kis fadoboz, rogton a laptop alatt és alul kivagva, ezert nem melegszik annyira. lehet kapni designos fémtartókat hasonló céllal keszultek.

sok laptopnak nagyon bena a szellozese, nekem oldalt meg alul fujja ki a forró levegot..


volt egy het, amig nem hasznaltam, mert picit tokeletesitewni kellett a tartómon, hat 3 óra utan olyan forró volt a notim, mint a fene, mig tartóval 47 fok korul szokott lenni vagy hogy.

2009. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: veszel sűrített levegőt (média márktban akár), odatolod a szellőzőnyílásaihoz (kikapcsolva persze), és kifújod belőle a port. Minnyá vissza fog esni 20-30 fokot az üzemi hőmérséklet :)
2009. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. jan. 14. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
:P nekünk Joybok A53-as van asszem, és azon bal oldalt jn ki a levegő, arról híres :P és nem égeti ki a nadrágodat ha az öldeben van :P
2009. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!