Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kerül 80 ropival többe...

Miért kerül 80 ropival többe az iPhone 4 mint az iPod Touch 4g 64gb?

Figyelt kérdés
ugye az iPhone 4 az csak annyival tud többet hogy lehet vele telefonálni...de akk mi az a 80 ezer ft különbség?:O
2010. nov. 23. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A telefon és a DIVAT.
2010. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Divatphone, egyiknek van telefonálási funkciója, másiknak max VoIP. Az iOS, amit operációs rendszerként használ ez a kettő divatcucc, az valami borzalom. Használj Google Nexus One-t azon a pénzen.
2010. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

azért ilyen drága, mert van PC-re szinkronizáló szoftver, ami beleintegrálódik az operációs rendszeredbe, gyakorlatilag a géped kiterjesztésének tekintheted.


Ez a drágaság magyarázata: a használható szoftver.


A többi sokkal olcsóbb, de a kezdők, akik nem értenek hozzá vért izzadva szenvednek vele, a gyakorlottaknak meg nagyon kényelmetlen olyan telefont használni géppel, aminek a gyártója nem gondol a használhatóságra.

2010. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Használható szoftver?! Meg vagy húzatva?! IOS-t rengetegen szidják, mert sz4r!
2010. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

És szerinted az android, symbian, sok noname vezérlőszoftverű telefon (samsung, lg, nokia, stb...) de még a windows phone hogy szinkronizálható PCvel?

nemhogy windowssal, de még linuxal se lehet.

Usb 1.0 meg "marhagyors" átvitelű, amit ezekbe raknak. Ezeket nem is gondolkodó embereknek tervezték, hanem csak legyen mivel csillogni, egy használhatatlan kramanccal, amit fél év után úgyis kidobnak.


ellenben az iosnál GONDOLTAK RÁ, hogy a gépekhez nem értő ember is szeretnék szinkronizálni a gépeikkel a fájlokat, PIM funkciókat, firmware-t, biztonságosan, könnyedén.

iTunes a legkézenfekvőbb, de vannak már linuxos megoldások is, szintén ingyenesen.


én úgy vagyok vele, hogy tökre nem érdekel hogy néz ki a telefon, csak az az elsődleges, hogy hogyan tudok vele DOLGOZNI, géptől távol.

2010. nov. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már maga az Android egy Linux disztró. -.- Én a válaszomat a neten olvasottak alapján írtam és rendszeresen kiemelik, hogy mennyire bugos az iOS és egy Androidhoz képest használhatóság, tudás terén a béka segge alatt. Ezt nem én mondom, hanem jóformán mindenki aki összeveti a két rendszert és ez alatt nem szomszéd Tibikét értem. Ha pedig megfigyelted volna, akkor látod, hogy nem noname Android telefonokat írok, hanem pont azt, amit mindig győztesként hoznak ki egy iPhone ellenében, a Nexus One-t. Ha már szinkronizálásról van szó, akkor kérlek tekintsd meg ezt az oldalt, meg fogsz lepődni: [link]
2010. nov. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, Tibike vagyok.

Te melyik szomszéd vagy? A Mari néni? :) :D

2010. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
a telefon nyilván drágább, mint egy ipod. hozzá tenném, az iphone fotózni is tud. de vannak már 20 ropiért is érintős ipodok... és ugyan azt tudják mint az iphone, de az 100.000-el drágább nála..
2010. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 4g-vel is lehet már fényképezni és te hol láttál 20-ért ipodot?
2010. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

nem apple ipod, csak sima.

a 4Gvel alap h lehet fotózni.

-.-"

2010. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!