Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen laptop-ra rá lehet...

Egy ilyen laptop-ra rá lehet tenni a Windows 7-et?

Figyelt kérdés

AMD MOBILE TURION 64 2GH (10*200)

2GB DDR2 ram (2*1GB)

Ati xpress 1100 256MB (ramból veszi el)

60GB merevlemez


Lassítaná vagy gyorsítaná a gépet?

Nem játékra használom a laptopot, hanem filnézésre netezésre és egy két programra .


Csak azért akarok rá Windows 7-et mert jól néz ki


A lényeg hogy, ne legyen lassab a laptop mint most.

Jelenleg xp van rajta.


köszi a válaszokat


2010. nov. 24. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen lassítja, hiszen az igényei is nagyobbak, mint az xp-nek. Pusztán divatból ezért elég nagy ostobaság volna fölrakni.
2010. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges, XPnél nem tud többet amit ki tudnál használni... inkább vmi skint tegyél fel rá.
2010. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 giga rammal lassabb lesz win7 alatt
2010. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha valami lassítja, akkor a skin...
2010. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

értem


Felmerült egy olyan probléma hogy ez egy acer laptop és a gyártó honlapján csak XP és Vista driverek vannak.

Windows 7 nincsen


ilyenkor mi van? A vista driverek jók xp-re is vagy várjak amíg nem jön ki windows 7 driver

2010. nov. 24. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ati xpress 1100 Windows 7 alatt nem támogatott. Ha akarsz, vista driverekkel elszenvedhetsz, de nem éri meg a fáradságot.
2010. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régebbi laptopoknak nem készítik el a win7 drivereit hivatalosan. Az enyém 1,5 éves acer, vistával vettem, és ennek sincs win7 támogatása, nem is lesz. Netről lehet összeszedni a chipsethez és a hangkártyához stb a drivereket (de sok dolog működik alapból a win7-el)

Érezhető 1-2 dolgon, hogy nem a hivatalos acer cucc, pl a hangkártyám win7 alatt sisteregteti a hangszórót ha dolgozik a proci, vista alatt nem csinálja (nem romlott el, egyszer ezért direkt visszaraktam a vistát és jó volt)

2010. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekem ASUS-om van, két éves, és a Vista driverek simán működnek itt Windows 7 alatt is, tökéletesen.
2010. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!