Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sötétebb lett a kép, mi lehet...

Sötétebb lett a kép, mi lehet az okozója?

Figyelt kérdés

éppen cod2-ztem alt+f4 el kiléptem és egyik pillanatról a másikra sötétebb lett a kép!! nem annyira hogy ne lehessen látni csak sötétebb igy pl nem lehet filmet nézni mert a sötét részek nagyon sötétek.Elöször a kábelre gyanakodtam de végig mozgattam és semmi, régen is volt ugyan ez 1 éve, és valahogy meg tudtam csinálni de már nem emléxem mi volt a megoldás.ha a vidi kártyán feljeb viszem a gammát meg az ilyeneket világosabb lesz ugyan de nem olyan életszerü mint volt

szal nem az igazi


2010. nov. 24. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A monitor OSD menüjében sem esik vissza az érték? Ha nem, akkor gyanús, hogy döglődik pl az inverter a monitorban (ha tft ezt nem írtad de megkockáztatom)
2010. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordul a régebbi codoknál, hogy ha így lépsz ki a játékból, a játék gamma és fényerő beállítását meghagyja a gép. Lépj be a játékba megint, majd lépj ki rendesen, vagy indítsd újra a gépet.
2010. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

samsung syncmaster 940nw, tft, nem régi 2-3 éves

régeben is volt ilyen emléxem csak arra nem hogy oldottam meg, de valahogy biztos meg lehet 100%

ja és amugy a monitor menüjében sem estt visza semi beálitás

2010. nov. 24. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!