Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen belső DVD-írót vegyek...

Milyen belső DVD-írót vegyek a laptopomba?

Figyelt kérdés
Másfél éve van meg a laptopom, de nem működik az optikai meghajtóm, se DVD-t, se CD-t nem olvas be. MSI VX600-as laptopom van. Szeretnék bele egy jó és megbízható DVD-írót, lehetőleg olcsóbban.
2010. nov. 26. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom szabad e itt ilyet de én tudok neked olcsón ha pesti vagy.
2010. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hozzá tenném, hogy minden laptopnak más a kialakítása és nem biztos hogy minden féle bele megy.
2010. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindössze a meghajtó külsejét kell átteni, de nekem is MSI van és ezekben LG van. Éppen ezért ez a legoptimálisabb a gépedbe: [link]
2010. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19:54-es! Köszi a választ! Amúgy neked milyen MSI laptopod van? ÉS mikor vetted? Mert nem mindegy hogy milyen a csatlakozása (SATA vagy PATA), ennek az LG DVD-írónak SATA a csatlakozása, és ha az én laptopomban még a régi PATA van akkor milyet vegyek? (Mondjuk én nem tudom, hogy az én laptopomban milyen a csatlakozás, meg kell nézetnem valakivel, én nem értek annyira hozzá.)
2010. nov. 28. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem CR500-as. De a VX600-ba is jó a fent belinkelt meghajtó.
2010. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha bemész egy PC szaküzletbe ahol megveszed a belső írót, ott néhány perc alatt ki is cserélik neked, és ez esetben teljesen nyugodt lehetsz affelől, hogy jó az optikai meghajtó a laptopodba.
2010. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!