Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop megérné a nagyimnak?

Ez a laptop megérné a nagyimnak?

Figyelt kérdés

Nagymamám laptopot akar venni, elég intenzív használatra, mobilinternettel. Én ezt néztem ki neki: [link]

A 9400 ft - ban már benne van ezek szerint a laptop részlete is? Vagy azt már nem kell fizetni, az csak az internet?


2010. nov. 27. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi van, ugyanebben a konstrukcióban, csak én tavaly vettem.


Ha aláírod a két évet akkor abban benne van a készülék ára, esetenként valamennyi beugrót kell fizetni. Pl nekem egy havi részlet volt amit előre kellett fizetnem.


Én azért választottam, mert az internet díját el tudom számoltatni a munkahelyemen, és ebben a díjban benne van a laptop is. Magyarul ingyen van a masina. A számlán már csak internet díj szerepel.


Íga gyakorlatilag részletre veszel egy laptopot a nagyidnak, mobilinternettel. Az a jó benne, hogy nem kell drót, bárhol működik ahol van fedettség, ami lakott településeken nem probléma, esetleg peremkerületekben lehet gond, ennek azért nézz utána. Mert ha nincs megfelelő fedettség, nem tehetsz semmit. Nem ugyanaz mint a telefonáláshoz használt kapcsolat. Ha a szolgáltatót megkérdezed, biztosan kapsz felvilágosítást.



"A díjcsomagra vállalt hűségnyilatkozat esetén az akciós kedvezményért cserébe vállalja, hogy a kiválasztott díjcsomagot vagy internetcsomagot meghatározott ideig (1 vagy 2 év) nem váltja át kisebb havi díjú csomagra. A vállalt kötelezettség be nem tartása esetén köteles a szerződésben vállalt kötbér megfizetésére. Fontos, hogy a díjcsomagra vállalt hűségnyilatkozat együtt jár az előfizetésre vállalt hűségnyilatkozattal is, ami további kötelezettségeket von maga után. A részletekről érdeklődjön szerződéskötéskor!"

2010. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél, köszönöm szépen! :)
2010. nov. 27. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!