Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Többször is előfordult, hogy...

Többször is előfordult, hogy mikor a Total Commander-ben vagyok az egér az egyszeri kattintásra több könyvtárat is kijelöl, és a görgető nem a le-fel mozgást állítja, hanem vált a meghajtók között. Ki tudna segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Programot sem tudok olyankor indítani ikonról mert szintén kijelöl egyszerre vagy 10 ikont is. Nem tudom mi történik ilyenkor? Valamit biztos átállítok, de nem tudom visszacsinálni, csak ha újra indítom a gépet. Ha valaki tudja kérem segítsen, mert szinte minden nap előfordul. USB egerem van?????
2009. jan. 15. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A C-n a Rendszerbeállítások között keresd a billentyűzet és egér beállításokat, oszt jó lösz....:)!
2009. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

valamelyik sift be van ragadva.


szedd szét és pucold ki a billentyűzetet.

2009. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:-)
2009. jan. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!