Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy nem kapcsol...

Mitől van az, hogy nem kapcsol ki a gépem? Kiírja: kijelentkezés, majd a beállítások mentésénél megfagy. Ilyenkor bekapcsgombot tartom 3mpig és kikapcs. Kiveszem a ramot, vidi kártyát, utána megjavul. Nem árt neki ha így kapcsolom ki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

de árt neki ha így kapcsolod ki. nekem így romlott el :S

szerintem hívj ki egy szakembert :D

2009. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek szeded szét a gépet? Nem értem, ez mit segít.

Kikapcsolásnál meg OK, ha a bekapcsoló gombbal kinyomod ilyenkor. Előfordulhat, hogy a rendszer nem örül neki, de komoly gond nem lesz.

Ha meg szétkapod a gépet konnektorból húzd ki előtte!

2009. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy kárt nem okoz, de megnézetheted szakemberrel. Anyum gépe is csinált ilyet, a végén kiderült, hogy valami vírus került rá, amit a nod nem látott, és az csinálta ezt, le lett takarítva másik programmal, azóta jó.
2009. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha újra rakod a rendszert, és még mindig csinálja, akkor én memoriára gyanakodnék. Esetleg más hiba nincs?

Ha nincs azért egy mem teszt nem ártana.

2009. jan. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legelőször én is megpróbálkoznék egy másik vírusirtóval, nálam is voltak már érdekes jelenségek abból adódóan, hogy az éppen aktuális vírusirtóm nem vett észre valamit. Utána lehet továbblépni, ha azt sem talál semmit.
2009. jan. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most lett újra rakva a gép.Milyen az a memória tesztelő progi?
2009. jan. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!