Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a DVD lejátszómnak?

Mi a baja a DVD lejátszómnak?

Figyelt kérdés

Nem működik a DVD lejátszóm már vagy 1-2 hete,megnéztem az eszközkezelőt és ezt adta ki: A Windows nem tudja elindítani ezt a hardvereszközt, mert az eszköz konfigurációs információi (a rendszerleíró adatbázisban) nem teljesek vagy sérültek. A probléma megoldásához először próbálkozhat egy hibaelhárító varázsló futtatásával. Ha ez nem vezet eredményre, távolítsa el, majd telepítse újra a hardvereszközt. (Hibakód: 19)

Valaki tud nekem segíteni?

Előre is köszönöm

17/L


2010. dec. 3. 15:46
 1/2 anonim válasza:

nem új cucc vagy nincs új oprendszer? milyen a típusa a lejátszónak? milyen az oprendszer?


1)ezközkezelő>cucc>illesztőprogram(fölül kis fül) frissítés>keresés az interneten(vagy vmi hasonló nekem win 7 van de xp alatt lehet h más) tovább nemtudom mert még nemkellett ilyet csinálni de gondolom letöltés/telepítés


2)leírod az op típusát meg a meghajtóét is megpróbálok keresni illesztőprogramot belinkelem letöltöd telepíted örülsz:)


többet nemírok mert szoktam az ilyen többel kísérletezni és volt már h nem jött be...



ja és a helyesírási hibákért boccs ha van mer lusta voltam átnézni írni + nemtok

2010. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Semmi gond:D

Xp professionalom van és a DVD egy Pioneer DVD-RW DVR-116D

2010. dec. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!