Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DirectX Support? /lent/

DirectX Support? /lent/

Figyelt kérdés

heló,


új alaplapot akarok venni és találtam is eggyet de az van magára az alaplapra írva hogy DirectX 10 Support és az lenne a kérdésem hogy akkor ez a DirectX 11-et nem támogatja?


ez az a lap:

[link]


(csak az alaplapra van ráírva, a leírásban ne is keressétek)


2010. dec. 7. 20:23
 1/5 Jenci ***** válasza:
Az alaplapon van integrálva egy x4500-as videokártya.Ez a DX10-es.Amúgy meg a videokártya tulajdonsága a DirectX támogatás nem az alaplapé,úgyhogy vehetsz bele akár DirectX11-es kártyát is.
2010. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alaplapon van egy Integrált Intel GMA X4500, ez támogatja a DX10-et. Persze játékhoz érdemet beletenni egy rendes videókártyát.
2010. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

úúúristen... tényleg... mekkora láma vagyok XD


most hogy így belegondolok tök nagy hülyeséget kérdeztem XD

most biztos azt hiszitek hogy egy nagy számtech. analfabéta vagyok és nem is gondolnáltok hogy infó szakra járok XD


és ha mondjuk egy vidkari directx 10.1-et támogat akkor az soha az életben nem fog 11-et támogatni? :) (még1 gyökér kérdés XD)

2010. dec. 7. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. dec. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!