Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret tartjátok...

Melyik egeret tartjátok jobbnak egy FPS játékhoz?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Logitech MX 518 vagy a Razer Deathadder?


2010. dec. 7. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Razert vennék. Én mamba-t használok, és eléggé fasza cucc.
2010. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. dec. 7. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy sima 1000 forintos a4tech egerem van, de szerintem még így is lazán aláználak counter strikeba a 10000 ft-os egereddel is, játszottam már drága egérrel+drága egérpaddal is de szinte 0 a különbség közte
2010. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy aláznál csben :) Életemben 1× játszottam, az elég is volt. Amúgy ha jól tudsz játszani, akkor érdemes venni jobb egeret, meg kell szokni, és sokat segít (pl csipánál feltolod az érzékenységet, gyorsabban érsz el egyes dolgokat, és kényelmesebb is).
2010. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

10:31

Köszönjük az építő jellegű hozzászólásodat!Az egoista gondolataidat inkább a fórumokon add ki magadból.Ez itt egy kérdés volt, és ha nincs rá normális válaszod nem kell megszólalni!Amúgy meg pont az ilyenek a legnagyobb looserek...Szóval tedd meg nekünk azt az apró szívességet, hogyha nincs értelmes hozzászólásod, akkor maradj kussba!

Hozzád azért lenne egy kérdésem, hány éves vagy te?Mert nyolcnál nem lehetsz több :)

2010. dec. 8. 21:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Most nézem:A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad, nem csodálom :)
2010. dec. 8. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:

A kerdesedre is valaszoltam (szinte 0 a különbség közte)

egyébként 21 :D

2010. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Nekem egy sima 1000 forintos a4tech egerem van, de szerintem még így is lazán aláználak counter strikeba a 10000 ft-os egereddel is, játszottam már drága egérrel+drága egérpaddal is."

Ezek nem az én kérdésemre a válasz.Azért nem azt kérdeztem, hogy a te 1000 forintos és a másik 2 között mi a különbség!Szóval tulajdonképpen nem válaszoltál.Akkor szerint Kodiaknak mért tetszettek a 10000 FT fölötti egerek?Miért tetszett neki legjobban a Logitech G9X?Igaz nem váltotta le, de megmondta, hogy kellemesen csalódott ezekben az egerekben!

2010. dec. 9. 22:28
 9/9 A kérdező kommentje:

Javítás:Akkor szerinted

Én itt lezártam veled a témát, nah menjél alázni a botokat, hátha belősz kettő-hármat :)

2010. dec. 9. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!