Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legfrissebb driver...

Melyik a legfrissebb driver egy ati radeon x1950 pro videokártyához?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Az, ami fent van a gyártó honlapján

gugli megmondja, ha azt nem tudod

2010. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem minek kell ide fel járni és be írogatni "google a batrátod" szöveget.Nem ezért jött létre ez az oldal és nem azért tesznek fel az emberek kérdéseket itt,hogy "google a barátod" szöveget kapjanak.

Ezt a szöveget mindenki be tudja írni,még a nagyi is.

Én személy szerint azért járok fel ide hogy ki google-zam másoknak a választ ha már ők nem tudják:D

Elvégre erröl szolna ez az oldal vagy mi...


Az ATI support oldalán,ATI RADEON X1950 PRO driver keresésre ezt kaptam:


Sorry, your search did not return any results.


Ha a részletes keresésre megyek rá,vagyis dobjon ki minden X szériás ati kártyát,a listában nincs x1950,csak x1900.

Nagyon úgy nézki hogy ezt a graffot az ATI nem támogatja tovább.Ha XP-t használsz,akkor letöltheted a legújabb 10.2-es Legacy ATI driver csomagot az X szériás kártyákhoz innen:


[link]


Vistára WIn7-re innen:

[link]


Talán működni fog,de miközben keresgéltem sok olyan fórum bejegyzést találtam,amiben panaszkodtak az x1950 Pro tulajok hogy nem működik ezzel a csomaggal az x1950 Pro kártya:(


Konkrétan ehhez a kártyához újabbat csak a 2007-ben kiadott 8.2-es verziót találtam,de gondolom az már fent van.Szerintem ez a legújabb,de ha akarod próbáld meg a 10.2-es legacy csomagot de én sok reményt nem fűzök hozzá

2010. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy 1950 pró kártyám, AGP-s, teljesen jól működik a 10.2 legacy driverrel xp alatt és vista/7 alatt is. Akiknek nem működik, azoknak vagy alaplap problémájuk lehet, vagy csak rosszul csináltak valamit.
2010. dec. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt problémám a driverral. Amit a Win7 fölrakott, azzal nem voltak jók a CoD MW2-ben a betűk (krix-krax-ok voltak). Ezt orvosolta a 10.2 legacy pack, de most ismét előjött a CoD MW3-nál, pedig a driver maradt ua. Találtam egy orosz oldalon 12.3-at, de nem segített. Valószínű, hogy ez nem is igazi 12.3 csak hanta...még keresgélek, aztán lesz ami lesz. Vidkártyát nem fogok cserélni, mert annyira nincs rá szükségem.
2012. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!