Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop a legjobb...

Melyik laptop a legjobb jatekra? Melyik lenne az optimalis valasztas? A 3 laptop linkje lennt.

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


vagy


[link]


2010. dec. 10. 21:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es leszarom a "laptop nem jatekra valo, inkabb vegyel asztali gepet" hozzaszolokat. Szamomra a mobilitas a legfobb szempont, mivel hetente 2 napot vagyok otthon, egyetemi kollegiumba pedig nehez lenne asztali gepet bevinni.
2010. dec. 10. 21:11
 2/8 zsomkovacs ***** válasza:
Én vagy a másodikat, vagy a harmadikat választanám. A másodiknak kicsit erősebb a videokártyája, a harmadik processzora viszont 3 magos, ellenben kb. 10000 Ft-tal drágább. Valószínűleg a harmadik erősebb játékok esetén, de én inkább a másodikat venném, mert kétlem, hogy különösebben ki tudnád használni a párhuzamosítás lehetőségeit... Meg a második amúgy is Asus laptop, abban valahogy megbízom...
2010. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, ha valaki tudna adhatna masodvelemenyt:) vagy harmadot, biztosra akarok menni a dontesemmel kapcsolatban
2010. dec. 10. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
A második meg a 3 között vacilálnék én is, talán 3.
2010. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Edus:) ***** válasza:
3!
2010. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem fontosabb fps jatekok eseten a videokari mint a proci? mert en javareszt fps jatekokkal jatszom.
2010. dec. 12. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a másodikat ajánlom.
2010. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15,6" on játék...... én inkább valami nagyobb laptopot néznék
2010. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!