Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati Radeon 9250 SAPPHRE 128...

Ati Radeon 9250 SAPPHRE 128 Mb! Lehet rajta valamit állítani hogy 3D-s játékokat könnyebben futtassa?

Figyelt kérdés
Van egy játék, Euro Truck Simulator, aki ismeri tudja hogy a játék nem valami nagy, de ezzel a kártyával csak úgy tudok játszani ha nem teljes ablakban van. Az lenne a kérdésem aki ért hozzá, hogy tudok-e ezen a kártyán állítani hogy jobb minősége legyen, vagy van-e hozzá konkrét program?
2010. dec. 19. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ****ból nem lehet várat építeni. Az egy belépőszintű kártya, már kiadásának idején (7-8 éve) is harmatgyenge volt. Irodai célokra szánták, nem játékok futtatására.
2010. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van. Már annak is örülhetsz,hogy egyáltalán fut rajta.


Mivel ez egy nagyon régi AGP-s kártya, viszonylag olcsóntudsz jobbat venni:

[link]

[link]

2010. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom hogy elég tré egy kártya ez.. de sokba kerülnek az új kártyák amik erre alkalmasak:( Gondolom az nVidia Geforce Mx 4000 (128 Mb) kártya se lenne jó ehhez a játékhoz? Ezzel még nem próbáltam.
2010. dec. 19. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:

"sokba kerülnek az új kártyák"


Ezért linkelt neked az előző használtakat. Az az 5-10 ezer forint manapság már nem pénz. Bár utálom az nvidiát, azt el kell ismerni, hogy az a 6800 nem rossz cucc egy AGP-s gépbe. Ha új kártyát akarnál, az 20k körül lenne.

2010. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor írtam, akkor még nem volt ott az előző hozzászólás. Persze ezért még nem pénz, sajnos nem vagyok otthon az ilyen témában. AGP, tehát ezek szerint nekem ilyen kártyákat kell keresnem?
2010. dec. 19. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, AGP-s kártya kell neked. Ha mégis új kell, akkor egyetlen darab van, amit érdemes megvenni, mégpedig ezt:


[link]

2010. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te jó ég.. nem semmi a cucc..! Hát ezzel tuti nem akadna a játék:) Csak hát 23 ezer:S Köszönöm a segítséget!
2010. dec. 19. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!